Sposoby na doskonalenie techniki całowania

Możesz w to nie wierzyć, ale kiedy pochylasz się w stronę kobiety, aby ją pocałować, gdy jesteś z nią na randce lub imprezie, może od tego zależeć, czy wszystko pójdzie we właściwym kierunku, czy zakończy się klapą.

Idealny pocałunek może sprawić, że Twoja dziewczyna zapragnie Cię bardziej, niż możesz to sobie wyobrazić. Natomiast nieprawidłowy pocałunek może sprawić, że zostaniesz na lodzie. Dlatego tylko od Ciebie zależy, czy udoskonalisz swoje umiejętności całowania.

Miejsce pocałunku

Od czasu do czasu będziesz mógł znaleźć odpowiednie miejsce na pocałunek, ale nie zawsze będzie to możliwe. Sztuka polega na tym, aby nauczyć się rozpoznawać i wykorzystywać te miejsca, które są do tego idealne. Może Ci to pomóc w nawiązaniu pięknego, stałego związku.

Nie wstydź się pocałunku. Następnym razem, gdy będziecie razem w miejscu publicznym, ale takim, gdzie będziecie głównie we dwoje – być może nad brzegiem morza o zachodzie słońca albo w samochodzie, który zatrzymałeś na chwilę podczas wieczornej przejażdżki – wyczuj wtedy tę chwilę i przytul ją do siebie. I przez kilka sekund obdarz ją miękkim, wilgotnym pocałunkiem. Będzie uważać, że nie tylko jesteś spontaniczny, ale też romantyczny.

I pamiętaj, aby nie śpieszyć się podczas pocałunku. Nie próbuj też kłaść swoich rąk na jej biuście ani wkładać ich do spodni. Jest to amatorska zagrywka, która tylko oddali ją od Ciebie.

Zamiast tego bądź romantycznym ogierem jej marzeń. Powoli pieść jej plecy, obejmij jej talię i delikatnie połóż swoje dłonie na jej twarzy. W miarę podkręcania atmosfery splataj swoje palce z jej palcami. Spraw, aby poczuła kilka zmysłowych oznak przyjemności.

Właściwa energia

Być może widziałeś wiele głupkowatych filmów. Jednak miej na uwadze, że to nie jest opera mydlana ani jakieś tanie romansidło z kiosku ruchu. I nie dramatyzuj, bo może wybuchnąć śmiechem. Ważne jest, aby głęboko ją pocałować i sprawić, by poczuła się tą jedyną na świecie, która jest dla Ciebie najważniejsza.

Jeśli wszystko idzie dobrze, możesz powoli się wycofać, przestać ją całować i spojrzeć głęboko w jej oczy, zanim to ona zacznie Cię ponownie całować. Kiedy wykona ruch, pozwól swoim ustom lekko musnąć jej usta.

Eksperymentuj

Długie całowanie ust może się w końcu znudzić. Dlatego nie krępuj się i całuj inne części jej twarzy jak policzki, brwi, nos, a także uszy. Możesz też całować tylko jedną wargę.

A gdy jej oddech zacznie stawać się głębszy i poczujesz, że reaguje bardzo dobrze, wtedy powinieneś zejść niżej, całując jej szyję, obojczyki, ramiona, nadgarstki i dłonie. Upewnij się, że dajesz jej do zrozumienia, że jej pragniesz.

Nie skupiaj się tylko na jej ustach. Penetruj jej jamę ustną językiem i masuj jej język przy pomocy swojego. Zobaczysz, że dziewczyna zacznie robić to samo. I nie gryź jej ust ani ich nie ssij. To samo tyczy się jej języka. Ponadto, unikaj głupich pocałunków w stylu telenoweli, w których nieustannie kołyszesz głową z boku na bok.