5 sekretów seksualnych dla kobiet

Mężczyźni są pełni niespodzianek, a ich zachowanie w sypialni nie jest tutaj wyjątkiem. I chociaż nie da się wyjaśnić wszystkich męskich zachowań, oto pięć sekretów seksualnych, które mogą pomóc Ci lepiej zrozumieć i jeszcze bardziej zbliżyć się do Twojego faceta.

Obawia się, że Cię zawiedzie

Mężczyźni odczuwają ogromną presję w uprawianiu seksu. Trzeba też dodać, że kobiety nie czekają na seks małżeński, a to oznacza, że ​​są o wiele bardziej zrelaksowane w sypialni. Seksualne wzory do naśladowania, takie jak Madonna, zachęcają kobiety, aby były otwarte na swoje seksualne pragnienia i uwagi.

Przez te wyzwolone kobiety Twój mężczyzna może poczuć nagłą presję, że ​​musi Cię zadowolić. I nawet jeśli nie przejmujesz się jego osiągami i możesz mu wybaczyć kilka słabych numerków, jemu i tak trudno będzie to sobie wybaczyć. Nierzadko będzie bardzo trudno.

A jeśli Twój mężczyzna ma powtarzający się problem z wydajnością, może zacząć obwiniać o to Ciebie, aby chronić własne ego. Dlatego musisz być przygotowana na radzenie sobie z taką sytuacją.

Co możesz zrobić:

Nie bierz tego do siebie lub, co gorsza, nie obrażaj go. I nigdy się nie śmiej! Po prostu udawaj, że to dla Ciebie nic wielkiego.

Mężczyźni potrzebują uznania, aby złapać rytm

Seks od wieków jest źródłem siły dla faceta, dzięki czemu czuje się męski. Dla mężczyzny uprawianie seksu oznacza, że ​​może „ożywić” kobietę i że jest energicznym kochankiem. Chce być Twoim superbohaterem i chce, żebyś go takim postrzegała. Kiedy zaspokaja Cię seksualnie, czuje się jak Superman. Więc jeśli dobrze się bawisz, daj mu o tym znać. Będzie Cię kochał za Twoje komplementy.

Z kolei brak zachęty oznacza brak zabawy. Niezależnie od tego, czy dobrze się bawisz, czy nie, po prostu bądź zachęcająca.

Co możesz zrobić:

Nie udawaj, ale też nie walcz. Po prostu wyglądaj na szczęśliwą i zadowoloną, a to sprawi, że on poczuje się super.

Mężczyźni nie lubią zbyt długo czekać

Kobiety nigdy nie powinny zwlekać z uprawianiem seksu tylko ze względu na tzw. zasady randkowania. Facet jest bardziej skłonny do zobowiązań, jeśli w związku występuje element seksualny. I ważne jest, aby wiedział, że pożądasz go seksualnie.

A jeśli jest obrażony, gdy to Ty inicjujesz seks, pozbądź się go.

Co możesz zrobić:

Wszyscy jesteśmy istotami zmysłowymi, więc nie bój się pierwsza wykonać ruchu.

Mężczyźni też są świadomi swojego ciała

Spójrzmy prawdzie w oczy, mężczyźni może nie przejmują się swoją wagą tak bardzo, jak kobiety, ale też mają własne problemy z wizerunkiem.

Większość mężczyzn jest bardzo zaniepokojona swoją ogólną kondycją fizyczną, niskim wzrostem i postępującym łysieniem. Innymi słowy, mają nadzieję na nastrojowe oświetlenie w sypialni, tak samo, jak kobiety.

Co możesz zrobić:

Pomóż swojemu mężczyźnie, mówiąc mu, że uważasz go za atrakcyjnego i okazując mu uczucia.

Większość mężczyzn nie wybaczy zdrady

Mężczyźni, którzy doświadczyli zdrady, zwłaszcza w sypialni, znacznie rzadziej wybaczają niż kobiety, które zostały zdradzone.

Mężczyźni chcą lojalności za wszelką cenę. I cenią ją sobie ponad wszystko.

Co możesz zrobić:

Okazuj swoją lojalność, nie tylko pozostając wiernym w zaangażowanym związku, ale także wspierając swojego mężczyznę przed jego kolegami i przyjaciółmi. I nigdy nie wahaj się go bronić, gdy jest to konieczne. Taka lojalność zapewni mu większe bezpieczeństwo i da motywację do wyluzowania się w sypialni. Mężczyźni pragną zaangażowania tak samo, jak kobiety, tylko chcą tego w nieco innym opakowaniu.