5 rzeczy, które należy robić podczas seksu

Kiedy jesteś w łóżku ze swoim partnerem, ostatnią rzeczą, jaką chcesz zrobić, to stłumić podniecenie. Prawda jest taka, że nie każdy wie, jak uprawiać świetny seks. Dlatego poniżej zamieściliśmy kilka porad, jak zadbać o fajerwerki w Twoim łóżku.

Całowanie jest kluczem

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które nie wierzą w całowanie podczas seksu, to naprawdę omijają Cię proste, ale za to wspaniałe przyjemności życia. Podczas gdy stymulacja i dotyk fizyczny mają ogromne znaczenie podczas seksu, pocałunki dodają erotycznej satysfakcji całemu doświadczeniu.

Gra wstępna to podstawa

Gra wstępna jest czynnością poprzedzającą sam akt seksualny. Pomaga wyzwolić psychologiczne i fizyczne reakcje u osoby, która zwiększa poziom pobudzenia u swojego partnera i wzmacnia jego popędy seksualne. Jeśli nadal uważasz, że robisz to wszystko źle, skorzystaj z przyjemności, jaką zapewnia gra wstępna.

Określ swoje najlepsze pozycje seksualne

Nie każda osoba ma taką samą ulubioną pozycję seksualną. Różne pozycje dostarczają różnych poziomów przyjemności różnym osobom. Ważne jest, aby znaleźć nie tylko odpowiednią i wygodną pozycję dla siebie, ale też taką, która usatysfakcjonuje Twojego partnera. W innym przypadku Wasze doznania seksualne mogą stać się nudne i bolesne.

Wyrażaj swoją przyjemność

Jedną z najważniejszych części każdej aktywności seksualnej jest rozmawianie lub wyrażanie przyjemności poprzez coś tak naturalnego, jak przyjemne jęki. Możesz też dać znać swojemu partnerowi, co i kiedy jest dla Ciebie przyjemne, aby wiedział, co sprawia Ci największą przyjemność.

Nie bój się eksperymentować

Powtarzanie tej samej aktywności seksualnej może czasami sprawić, że Twój związek będzie trącił nudą i monotonią. Z tego względu bardzo dobrym rozwiązaniem może być eksperymentowanie z różnymi pozycjami lub czynnościami, jakie mogą urozmaicić doświadczenie seksualne Twoje i Twojego partnera. Dorzuć małą niespodziankę do swojego życia seksualnego, gdy następnym razem będziecie uprawiać seks. Kto wie, może się okazać, iż niespodzianka ta sprawi, że będzie to Wasz najlepszy seks w życiu.