Subtelne oznaki, że partner w związku na odległość może Cię zdradzać

Zdradzanie w związku to jedno z najgorszych uczuć, jakich można doświadczyć w życiu. Kiedy inwestujemy emocjonalnie w związek, bardzo trudno jest pogodzić się z tym, że partner nas zdradził. Boli jeszcze bardziej, gdy jest to związek na odległość, a jeden z partnerów robi wszystko, co może, aby wszystko się układało. Dlatego zawsze należy być świadomym małych oznak, które wskazują, że partner może dopuszczać się zdrady.

Nagła i uporczywa zmiana zachowania

Czy partner przestał mówić „kocham cię” lub zaczął to powtarzać znacznie częściej? A może przestał mówić o przyszłości? Może to być jedna z oznak zdrady.

Często jest nieosiągalny

Oczekiwanie, że ktoś, z kim się spotykasz, natychmiast odeśle każdy SMS lub odbierze telefon, jest nierozsądne i niepewne. Jeśli jednak partner jest często nieosiągalny, bez wiarygodnego powodu, może to wskazywać na zdradę.

Rzadko rozmawia z Tobą ze swojego domu

Jeśli partner zwykle dzwoni do Ciebie w drodze do lub z pracy, w godzinach pracy albo z samochodu podczas jazdy, może to oznaczać, że istnieją powody, dla których nie czuje się komfortowo, rozmawiając z Tobą z domu. Może przez większość czasu przebywa tam z kimś innym.

Często jest niedostępny i nie odbiera telefonu od razu

To zrozumiałe, jeśli partner nie może odbierać Twoich telefonów w godzinach pracy, ze swojego biura albo, gdy jest na spotkaniu z klientami. Jeśli jednak prawie nigdy nie odbiera telefonu, bez względu na porę dnia, być może jest tutaj coś na rzeczy.

Często mówi o kimś konkretnym

Jeśli partner bardzo często rozmawia na temat jakiejś szczególnej osoby i spędza czas lub komunikuje się z nią, zrozumiałe jest, że może to być trochę frustrujące. Zwłaszcza jeśli jest to osoba, której jeszcze nie poznaliśmy.

Brak spójności w tematach

Czy Twój partner mówi Ci, że zamierza wyjechać w jakąś podróż, wybrać się gdzieś po pracy albo skorzystać z jakiegoś innego zajęcia, a potem, jak go o to zapytasz, wydaje się, że nie ma pojęcia, o czym mówisz? Te wpadki mogą być niewinnymi błędami albo mogą wskazywać, że partner ma trudności z utrzymaniem swoich kłamstw we właściwym porządku.