Jak sprawić, aby Twój chłopak przestał być na Ciebie zły

Kłótnie w związku są bardzo powszechne. Czy to z powodu trywialnych rzeczy, czy poważnych problemów – prędzej czy później na pewno się wydarzą. Bez względu na powód kłótni, ważniejsze jest, kto zrobi pierwszy krok, aby przeprosić i rozśmieszyć.

Wyraź szczere przeprosiny

Jeśli to Ty popełniłaś błąd, odłóż na bok swoje ego i przeproś go. Upewnij się, że przeprosiny są szczere. Jeśli takie będą, Twój chłopak zauważy, że zdajesz sobie sprawę ze swojego błędu i rozumiesz, dlaczego się zezłościł.

Bądź wyjątkowo słodka

Zapytaj, co możesz dla niego zrobić. Używaj spokojnego tonu, kiedy do niego mówisz. Przygotuj mu kawę lub zimny napój. Bądź wyjątkowo słodka, aby nie miał innego wyjścia, jak tylko się uśmiechnąć i zapomnieć o swojej złości.

Ugotuj coś pysznego

Być może słyszałaś powiedzenie, że najlepsza droga do serca mężczyzny prowadzi przez żołądek. Dlatego warto przyrządzić dla niego jego ulubioną potrawę albo coś, czego jeszcze nie próbował. Może zapomnieć o swojej złości, gdy zobaczy przepyszne danie, które dla niego przygotowałaś.

Komplement

Czasami wystarczy powiedzieć, jak słodko i uroczo wygląda, gdy jest zdenerwowany. Twój chłopak nie będzie mógł powstrzymać się od uśmiechu, gdy zasypiesz go prostymi, ale szczerymi komplementami!

Zaserwuj kilka dowcipów

Bez względu na to, jak głupie są Twoje żarty, Twój chłopak będzie się z nich śmiał i zda sobie sprawę, jak jesteś czarująca. Dlatego nie wahaj się rozśmieszać swojego chłopaka, nawet gdy jest na Ciebie zły.

Zaproponuj, że zrobisz to, o czym zawsze marzył

Czy prosił Cię o pogranie z nim w gry wideo, wyjście na mecz, a może o coś innego? Jeśli tak, zaproponuj zrobienie tych rzeczy. W momencie, gdy będzie czerpać przyjemność  z robienia tych rzeczy z Tobą, nie będzie myślał, dlaczego się na Ciebie zezłościł.

Drobne prezenty-niespodzianki

Zostawiaj małe karteczki z tekstami, jak bardzo go kochasz. Zabierz go do swojego ulubionego sklepu lub restauracji. Podaruj mu drobne prezenty, aby poczuł się kochany i nie miał więcej powodów, aby się na ciebie wściekać.