Maja Hyży planuje ślub z tajemniczym partnerem

Wokalistka od lekko ponad roku jest w związku z tajemniczym Konradem. O ile Maję ogrom ludzi może kojarzyć ze względu na jej twórczość, o tyle jej partner z racji bycia spoza showbiznesu – pozostaje tajemnicą. Głównym źródłem wiedzy na temat ich relacji są wspólnie prowadzone profile na portalach społecznościowych. To stamtąd możemy dowiedzieć się o najnowszych wydarzeniach z ich życia oraz planach na przyszłość. Z racji niedawnych narodzin ich pierwszego dziecka, w wielu mediach pojawiły się pytania i spekulacje na temat ślubu.

Sama para unika tematu i nie dostarcza żadnym mediom szczegółowych informacji o swoich planach. Jednak według niektórych źródeł już niedługo będziemy mogli spodziewać się odgłosu kościelnych dzwonów. Tego rodzaju spekulacje mogą wynikać z dość szybkiego tempa, w jakim rozwija się relacja wokalistki. Poczęcie dziecka po zaledwie rocznej znajomości może sugerować, że oboje czują się w pełni szczęśliwi. A co za tym idzie, nie czują potrzeby, aby czekać na „odpowiedni moment”.

Czy miesięczne dziecko Maji Hyży wpłynęło na jej związek?

Nie da się ukryć, że pojawienie się Antosi na świecie na pewno zacieśniła więź między Mają a Konradem. Obserwując wokalistkę na Instagramie, możemy zauważyć, że jest ona bardzo szczęśliwa w związku, a dziecko wyniosło to szczęście na zupełnie inny poziom. Sugeruje to, że mimo poprzednich dwóch związków, Maja nareszcie odnalazła miłość swojego życia.

Konrad mimo bycia tajemniczą medialnie postacią, najwyraźniej zapewnia jej wszystko, czego pragnęła. Efektem ich uczuć jest córeczka, która przyszła na świat zaledwie miesiąc temu. Na ten moment nie wiadomo, czy planują kolejne dziecko, ani czy planują jakiekolwiek kolejne działania względem siebie i swojej relacji. Pytania o ślub najczęściej spotykają się z enigmatycznymi odpowiedziami i wymijającym podejściem do tematu. Póki co nic nie jest pewne, oprócz tego, że cała rodzina jest szczęśliwa.

Czy Maja Hyży planuje ślub z tajemniczym partnerem?

W wywiadzie dla Plejady wokalistka przyznała, że nic nie planuje. Zgodnie z jej słowami zdaje się ona na anielskie plany, które mają zadecydować, co dalej wydarzy się w jej związku. Media, które próbowały zdobyć od niej konkretne informacje na ten temat, spotkały się z wymijającymi odpowiedziami i brakiem szczegółów. Dlatego, póki co przyszłość Maji i Konrada pozostaje tajemnicą.

Pewne jest jedynie to, że ich córka ma się dobrze i to, że jej rodzice opiekują się nią, najlepiej jak potrafią. Takie wnioski można przynajmniej wysnuć, obserwując portale społecznościowe, na których udziela się wokalistka. Warto zauważyć, że ani rodzina wokalistki, ani bliscy Konrada nie naciskają na nich, żeby jak najszybciej wzięli ślub. Ten brak presji jest godny podziwu, ponieważ szanuje decyzje pary, która świadomie zrywa z ogólnie przyjętymi normami i standardami – prowadząc swoją relację na swoich własnych zasadach.

Jak wygląda związek Maji Hyży z Konradem?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, ich związek jest bardzo mocno owiany tajemnicą, przez co nie sposób dowiedzieć się w pełni, jak wygląda ich relacja. Możemy jedynie opierać się na tym, co udostępnia sama para na portalach społecznościowych lub w nielicznych wywiadach. O ile w tych pierwszych możemy zobaczyć obraz pełni szczęścia, o tyle w tych drugich spotykamy się z kolejnymi tajemnicami i niedopowiedzeniami.

Jednak w obu przypadkach sama wokalistka podkreśla, że jest bardzo szczęśliwa i czuje się wyjątkowo dobrze, będąc w związku z Konradem. Z racji ich oddania, co do utrzymywania szczegółów swojej relacji w tajemnicy – nie sposób odgadnąć, kiedy będziemy mogli być świadkami ich ślubu. Jak sama para podkreśla, założą obrączki w swoim czasie, podyktowanym ich wewnętrznemu przeczuciu, że to odpowiednia pora. Tak naprawdę jedyne co nam pozostaje to życzyć im dalszego szczęścia i pomyślności, ponieważ wszystko wskazuje na to, że ich relacja będzie tylko kwitła.