Kamil Bednarek zaręczony? Pierwsze oficjalne zdjęcie!

Jednym z popularniejszych piosenkarzy ostatnich lat jest Kamil Bednarek. Ten 29-letni wykonawca muzyki reggae swoją aktywność artystyczną rozpoczął w 2008 roku, choć to udział w „TVN Mam talent!” umożliwił mu prawdziwy debiut. Fakt, że wciąż jeszcze nie wszedł on w związek małżeński, sprawia, że wiele osób bacznie przygląda się jego życiu osobistemu. Ostatnie opublikowane przez Bednarka zdjęcia sprawiły z pewnością ukłucie w serach rzeszy jego fanek. Wszystko za sprawą tego, że właśnie na nim obejmuje on swoją ukochaną. Na palcu kobiety widnieje piękny pierścionek. Czy to znaczy, że Kamil Bednarek jest zaręczony?

Tajemniczy piosenkarz

Jedną z najbardziej tajemniczych postaci polskiego show-biznesu jest właśnie Kamil Bednarek. Zdobywca wielu płyt, piosenkarz reggae, choć jest niewątpliwie wielką gwiazdą, to skwapliwie dzieli się informacjami na temat swojego życia prywatnego. Wyraźnie widać było u niego, że zależy mu na zachowaniu maksymalnej prywatności. Nawet uczestniczenie w wielu programach rozrywkowych – zaczynał od występu w „TVN Mam talent!”, a nawet był trenerem w „The Voice of Poland” – nie skłoniło go do wielkiej wylewności dotyczącej jego życia osobistego. Dopiero ostatnie dni zaowocowały uchyleniem rąbka tajemnicy o jego wielkiej miłości.

Pierwsze wspólne zdjęcie

W końcu Kamil Bednarek ujawnił swoją ukochaną. Na moment, kiedy przestanie on ukrywać swoją miłość, czekaliśmy przez dłuższy czas. Piosenkarz w końcu dodał na InstaStories zdjęcie, które nie pozostawia złudzeń: jest tam ze swoją ukochaną. Baczni obserwatorzy stwierdzają, że wszelkie znaki dowodzą, że Kamil i jego partnerka są ze sobą zaręczeni. Tym bardziej niezwykłe wydaje się to, że przez tak długi czas zdołali się nie afiszować ze związkiem. Zaraz też zaczęły pojawiać się pytania o to, kim jest kobieta, która zdołała zdobyć serce 29-letniego piosenkarza, którego artystyczne wykonania utworów muzycznych z pewnością dotykało wiele kobiecych serc.

Zdjęcie, które wywołało burzę

Kamil Bednarek na InstaStories wstawił relację ze swoich wakacji w Grecji. Miejscem, w którym odpoczywał i na którym powstało rzeczone zdjęcie, jest wyspa Santorini. Na udostępnionym zdjęciu widać Bednarka pozujące z ukochaną. Piosenkarz na zdjęciu czule wtula się w jej włosy i, choć stoją tyłem, więc nie widać twarzy kobiety, znana jest tożsamość wybranki Bednarka. Przypuszczenia potwierdził profil kobiety, która wstawiła dokładnie takie samo zdjęcie, jak wstawione przez Kamila oraz rozliczne inne zdjęcia z wyspy Santorini. Jest to drugie zdjęcie z Kamilem Bednarkiem – wcześniej udostępniła tylko wspólne zdjęcie z okazji walentynek.

Kim jest wybranka Bednarka?

Pomimo braku informacji od samego artysty, znana jest tożsamość ukochanej. Jest to pochodząca z Zambii Vicky, która do Polski przybyła jeszcze jako nastolatka. Obserwatorzy Miss Egzotica mogą ją kojarzyć. W konkursie tym startowała w 2013 roku. Co jeszcze o niej wiemy? Modelka Victoria Hall ma 35 lat, więc jest starsza o 6 lat od Bednarka. Według wielu informacji, w związku są już od dziewięciu lat, jednak w trakcie doszło do przerwy. To właśnie wtedy Vicky zaszła w ciążę z nowo poznanym mężczyzną. Vicky urodziła mu córkę, a choć dziewczynka w tym roku skończyła pięć lat, to najwyraźniej Kamil Bednarek w pełni akceptuje tę sytuację.

Vicky Hall – ukochana Bednarka

Victoria Hall, która wyraźnie skradła serce Kamila Bednarka, z pewnością jest nietuzinkową osobą. Podczas konkursu piękności Miss Egzotica mówiła o sobie, że jest w połowie Polką i w połowie Zambijką. Podkreślała również rodowód nazwiska „Hall”, które ma genezę w domieszce szkockiej krwi – to jej matka była w połowie Zambijką i w połowie Szkotką. Na stałe do Polski trafiła w 2006 roku, gdyż bardzo jej zależało na tym, aby poznać ojczyznę ojca. Jak się okazuje, to właśnie w Polsce poszukiwała też lepszych perspektyw i alternatywnego trybu życia. Uroda, pełnia energii oraz chęć działania swoje ujście znalazły w karierze modelki. Teraz trzeba czekać na informacje, czy niezwykła modelka stanie z Kamilem Bednarkiem na ślubnym kobiercu.