Co ze związkiem Miley Cyrus i Liama Hemswortha?

Miley Cyrus jest piosenkarką, która swoją barwną, a czasem i kontrowersyjną osobą zapewniła sobie rozgłos na całym świecie. Od lat też był obserwowany jej związek ze znanym aktorem Liamem Hemsworthem. Jego postaci również nie trzeba nikomu przypominać, tym bardziej że niezwykłe produkcje Marvelach, w których wcielał się w potężnego i przystojnego boga piorunów, Thora, są znane nawet tym, którzy nie są wielkimi fanami komiksowych historii. Patrząc na Liama i Miley razem, nie sposób się dziwić, że między tymi znanymi postaciami tak mocno zaiskrzyło.

Niełatwe początki

Związek Miley i Liama z pewnością nie należy do najprostszych. Zaczęli się oni spotykać w 2009 roku. To właśnie wtedy poznali się na planie filmu „Ostatnia piosenka”. Następnie chodzili ze sobą, aż w 2012 roku po raz pierwszy się zaręczyli.  Wspaniały czas oczekiwania na ślub nie trwał długo. Już po kilku miesiącach doszło do zerwania zaręczyn. Wtedy też Miley Cyrus przeszła słynną już metamorfozę i całkowicie zerwała z utrwalonym wcześniej wizerunkiem grzecznej gwiazdki Disneya. Choć weszła również w związek z modelką, Stellą Maxwell, co było efektem odkrycia swojej  biseksualności, ostatecznie uznała, że to Liam Hemsworth jest tym, kogo kocha. Przez dwa lata nie byli razem, aż w końcu wrócili do siebie. Dalsze perypetie pary pokazują, że bez wątpienia będzie to dobry materiał do ekranizacji kolejnej historii romantycznej.

Miley Cyrus wychodzi za mąż?

Ostatecznie para zeszła się w grudniu 2015 roku. Wkrótce po tym 23-latka i 26-latek ponownie podjęli decyzję o zaręczeniu się. Zgodnie z ówczesnymi doniesieniami nie miało być hucznego ślubu typowego dla światowej sławy gwiazd. Miley postanowiła skupić się na skromnej ceremonii, która miałaby przebiegać w gronie krewnych oraz najbliższych przyjaciół. Planowane było pobranie się w rodzinnych stronach aktora, czyli Australii. Według doniesień informatorów para marzyła o uroczystości na plaży. Dodatkowo przygotowania do ceremonii para musiała połączyć z pracą aktorską oraz koncertami wokalistki. Miley w planach miała nie tylko jesienną trasę koncertową, ale również wzięcie udziału w serialu Woody’ego Allena, który powstawał dla Amazona, co zresztą wokalistka sama potwierdziła.

Tajemnicze wesele

Jak tylko pojawiły się informacje o ponownych zaręczynach pary, media pilnie zaczęły wyglądać dalszych informacji o ślubie piosenkarki i aktora. Pomimo bacznych wyczekiwani świeżych informacji, Miley Cyrus i Liam Hemsworth zdołali okryć wydarzenie ścisłą tajemnicą. Nieudzielanie informacji podsycało plotki poświęcone relacji pary, wszak mieli oni na końce kilka rozstań i konfliktów, a pomimo tego wciąż to siebie wracali. Ostatecznie ślub odbył się pod koniec 2018 roku, a młoda para aż do samego końca zdołała utrzymać wydarzenie w tajemnicy. Brak hucznej imprezy tym bardziej podkreślić intymny, prywatny i czuły charakter ceremonii. Dopiero po całym wydarzeniu Miley Cyrus zaczęła publikować na Instagramie piękne zdjęcia, które u fanów wywołały fale zachwytu. To właśnie na nich można było zobaczyć, jak wyglądała panna młoda podczas składania przysięgi.

Czy będzie rozwód?

Piękne wizerunki najbliższej rodziny, ślubnej sukni oraz treści przysięgi wyciskającej łzy z oczu wprawiły w zachwyt rzesze fanów z całego świata. W udzielanych wywiadach wokalistka podkreślała, że dla niej małżeństwo jest fantastyczną sprawą i zdawała się tryskać radością. Wkrótce jednak świat obiegła informacja, że zaledwie parę miesięcy od ślubu para znowu się rozstała. O całej sprawie poinformował ich rzecznik, więc te doniesienia należy potraktować poważnie. Szok świata show-biznesu dodatkowo wzmogło to, że zaraz po ogłoszeniu zerwania świat obiegły zdjęcia pokazujące Miley Cyrus całującą się na jachnie z Kaitlynn Carter, dziewczyną Brody’ego Jennera. Miley i Liam zdecydowali się na separację, ale zdecydowanie nie chcieli pochopnie decydować się na rozwód. Biorąc pod uwagę ich burzliwą historię, jest duża szansa, że ostatecznie wrócą do siebie.