Jak wydostać się z kręgu przyjaciół

Większość facetów po prostu tego nie rozumie… Stają się kompletnie zdezorientowani, gdy chcą być wrażliwi, uprzejmi i mili dla kobiety, którą widzą po raz pierwszy. I zazwyczaj kończy się to tak, że wpadają do jej kręgu przyjaciół. Zgadza się. Jest to ta ziemia niczyja, gdzie kobiety opowiadają facetom o swoich problemach i wypłakują swoje żale na ich ramieniu. Tylko że nie mają najmniejszego zamiaru umówić się z nimi na randkę.

Jeśli jesteś facetem, który zwykle kończy w strefie przyjaciół, oto dzwonek alarmowy: Twoja wrażliwość, uprzejmość i niewinne zachowanie nie przyniesie absolutnie żadnych rezultatów, aby rozwinąć w kobiecie intensywny pociąg do Twojej osoby. Stworzenie tego uczucia wymaga zupełnie innego zachowania.

Mając to na uwadze, poniżej zamieściliśmy trzy niezawodne sposoby na ucieczkę ze strefy przyjaciół… Na dobre!

Przestań szukać wymówek

Kiedy po raz pierwszy spotykasz kobietę, nie usprawiedliwiaj się, ani nie ukrywaj powodu, dla którego się do niej zbliżasz. Innymi słowy, Twoje wymyślone preteksty o tym, że chcesz pożyczyć jej telefon, zobaczyć, jaką czyta książkę, czy pomóc w niesieniu torb z zakupami, zwiększają tylko Twoje szanse na wpadnięcie w krąg przyjaciół.

Z drugiej strony, jeśli chcesz rozpalić uczucie atrakcyjności w kobiecie, musisz od razu pokazać jej, że jesteś znakomitym materiałem na randkę. Możesz to osiągnąć, jeśli będziesz wobec niej bezpośredni – najlepiej w jakiś zabawny sposób. Na przykład odwróć sytuację i powiedz, że jesteś już bardzo zmęczony kobietami, które chcą Cię tylko dla seksu.

Jeżeli powiesz coś takiego, istnieje duża szansa, że kobieta od razu poczuje się zaintrygowana, zniewolona i zainteresowana. I nie będzie sobie wyobrażać, jak miło byłoby Cię mieć jako dobrego przyjaciela, który pomoże w noszeniu toreb z zakupami.

Zapraszamy również na stronę www.dla-faceta.pl, gdzie dowiesz się ciekawych rzeczy nie tylko ze świata randek, ale również seksu, zdrowia, motoryzacji i męskiego stylu życia.

Pokaż, że masz własne życie

Wielu facetów brzmi trochę nieśmiało i wychodzi na potrzebujących desperatów, kiedy po raz pierwszy podchodzą do kobiety. Jest to naturalne i bardzo powszechne, ale często wywołuje też naturalną reakcję w kobiecie, która myśli sobie, że tak słodki facet może być idealnym materiałem na przyjaciela.

Z tego względu bardzo ważne jest, aby od razu pokazać kobiecie, że nawet jeśli jesteś nieśmiałym typem, masz własne życie. Naprawdę nie jest to nic nadzwyczajnego. Po prostu masz swoje życie i brniesz do przodu. Nie masz ochoty kręcić się wokół niej jako dobry przyjaciel, który zawsze będzie na nią czekać. Najlepszym sposobem, żeby to osiągnąć, jest niepytanie kobiety o to, czy pójdzie z Tobą na randkę. Zamiast tego powiedz jej, że masz plany i że może do Ciebie dołączyć, jeśli ma na to ochotę.

I upewnij się, że nie kierujesz rozmowy na tory odrzucenia. Nie zdradzaj wszystkiego na raz. Nie mów jej, że zabierasz ją na niesamowitą randkę i oszałamiającą zabawę, czego definitywnie przy Tobie doświadczy. Takie podejście powoduje tylko niezręczność, presję i opór. A więc zrezygnuj z tej opcji.

Nie czekaj zbyt długo na wykonanie ruchu

Największym powodem, dla którego facet zostaje wygnany do kręgu przyjaciół, jest to, że zbyt długo czeka, aby wykonać swój ruch w kierunku kobiety. Coś takiego oznacza tylko opóźnienie w nawiązywaniu z nią fizycznej więzi. Kiedy mężczyzna zachowuje się w ten sposób, wysyła dwa dewastujące go sygnały. Pierwszy pokazuje, że nie jest pewny siebie, co jest ostatecznym zabójcą atrakcji. A drugi po prostu mówi, że facet nie jest zainteresowany kontynuowaniem tej znajomości.

Inaczej ujmując, jesteś zainteresowany kobietą od TEJ strony, ale kobieta nie ma o tym pojęcia, dopóki jej tego sam nie pokażesz. Dlatego na początku znajomości poprowadź ją, delikatnie trzymając rękę na jej plecach. A, na przykład, gdy przechodzicie przez jezdnię, możesz złapać ją za rękę.

Koniecznie sprawdź znakomite sposoby na oczarowanie swojej randki.

I przestań być tak bardzo ostrożny. Po prostu zdecyduj się na ten pierwszy pocałunek. Najgorsze, co może się zdarzyć – kobieta się odsunie. Jednak dzięki temu przynajmniej będziesz wiedział, na czym tak naprawdę stoisz. A do tego będziesz mógł odpowiednio zareagować – albo zainwestować w nią więcej czasu, albo zrezygnować.

Musisz mieć na uwadze, iż większość facetów wie, że kiedy kobieta wrzuca ich do kręgu przyjaciół, ucieczka stamtąd jest prawie niemożliwa. Odtąd kobieta postrzega ich jako kumpla, kolegę i chusteczkę na otarcie łez. Co gorsza, będzie z nimi rozmawiać o problemach, jakie ma z tymi facetami, z którymi faktycznie umawia się na randki i którzy naprawdę ją pociągają.

Dlatego nie szukaj wymówek, kiedy podchodzisz do kobiety. Pokaż jej, że masz swoje życie i nie czekaj na swój ruch. Dzięki temu zostaniesz facetem, który umawia się z nią na randki, zamiast dziękować jej za bycie tak wspaniałą przyjaciółką.