4 zasady randkowania z nerdem

A więc poznałaś wspaniałego faceta, jednak po kilku randkach zaczynasz zdawać sobie sprawę, że nie jest taki jak inni, z którymi się spotykałaś. Jest bystry, trochę nieśmiały i dziwaczny. A do tego uwielbia science fiction, gry online, komiksy lub inne pokrewne zajęcia. Innymi słowy, jest maniakiem komputerowym, czyli nerdem.

Podczas gdy tacy faceci często są świetnymi partnerami, kobiety często wykazują tendencję do pomijania ich na swojej liście potencjalnych miłości. Tak więc, gdy kobieta postanowi dać nerdowi szansę, może znaleźć się na niezbadanym terytorium.

W związku z tym, jeżeli masz ochotę na randkę z nerdem, ale nie wiesz, jak się za to zabrać, zapraszamy do sprawdzenia poniższej treści. Dzięki temu zapewnisz sobie sukces w interakcjach z sympatycznymi nerdami.

Doceniaj go

Zazwyczaj, gdy kobieta umawia się z nerdem, skupia się na „negatywnej” stronie jego osobowości. Na przykład, skupia się na jego niekończących się godzinach spędzanych w świecie gier online, przebieraniu się za Frodo albo Harry’ego Pottera, uczestniczenie w ewentach typu Comic-Con itd.

Z tego też powodu kobiety często pomijają inteligencję, wierność i inne wspaniałe cechy nerdów. Co więcej, chociaż nurt nerdów jest mainstreamem dzisiaj, w przeszłości było nieco inaczej. Kiedyś wielu nerdów musiało zmagać się z docinkami od prymitywnych facetów i złośliwych kobiet. Na szczęście dzisiaj rzeczywistość wygląda już trochę inaczej.

Tak więc, jeśli chcesz odnieść z sukces z nerdem, pokaż mu, że nie jesteś taką osobą i że uważasz go za wspaniałego faceta. Jest mądry? Jest świetny w obsłudze komputera? Ma dobrą pracę? Po prostu upewnij się, aby wiedział, że rozpoznajesz w nim to, co czyni go świetnym.

Nigdy nie krytykuj jego gustu

Oczywiście, że plakaty z Gwiezdnych Wojen lub długie dni spędzone na Comic-Con mogą wydawać Ci się głupie. Jednakże każdy ma wyjątkowe zainteresowania, których inni ludzie nie rozumieją.

A tak w ogóle, czy jest jakaś różnica między obsesją nerda do komiksów i gier wideo a obsesją „nie-nerdowych” facetów na punkcie Fantasy Football lub kart baseballowych? Pewnie, że nie ma. Dlatego, jeśli będziesz poniżać lub wyśmiewać jego hobby, będziesz dawać mu do zrozumienia, że nie jest w pełni wartościową osobą.

Zainteresuj się jego nerdowym światem

To, że nie angażujesz się w jego hobby dla nerdów, jest całkowicie w porządku. Jednak nie zaszkodzi od czasu do czasu potowarzyszyć mu w jego nerdowskich przygodach. Zapytaj go, dlaczego kocha swoje ulubione książki albo filmy science fiction. Albo spróbuj zagrać z nim w World of Warcraft.

Możesz też śledzić krajowe wiadomości dla nerdów, wyszukując ciekawe wydarzenia. Na przykład, w tym tygodniu Disney ogłosił, że zakupił całą serię Gwiezdnych wojen za sumę liczoną w miliardach dolarów. Dzięki temu wyprodukuje więcej filmów z gwiezdnej sagi.

Tylko pamiętaj, że on powinien odwdzięczać Ci się tym samym.

Sprawdź również, jak utrzymać przy sobie partnera online.

Znajdź wspólną płaszczyznę

Możesz mieć różne zainteresowania. Aczkolwiek jednym z najskuteczniejszych sposobów na spędzanie czasu ze swoim nerdem jest oglądanie filmów science-fiction albo programów telewizyjnych, które również przemawiają do kobiet niebędących nerdami. Oto niektóre z najlepszych pomysłów:

„Game of Thrones”

Niezwykle popularna „Gra o tron” przedstawia losy siedmiu szlacheckich rodzin walczących o kontrolę nad mityczną krainą. Dzięki spiskom, bitwom i intrygom seksualnym serial ten jest tak samo uzależniający dla nerda, jak i dla każdej innej osoby.

„Hunger Games”

Oparte na trylogii książek filmy o Igrzyskach Śmierci odniosły wielki sukces na całym świecie. Fabuła filmu ukazuje przyszłość, a w niej totalitarnego przywódcę, który wybiera kandydatów z każdej z 12 dzielnic, a następnie zmusza ich do walki na śmierć i życie, aż zostanie tylko jeden zwycięzca. „Hunger Games” to wciągający film ze świetną obsadą i bardzo silną kobietą jako główną bohaterką.

„Star Wars”

„Star Wars” to oryginalna saga. W chłodny dzień, gdy za oknem prószy śnieg, „Gwiezdne wojny” mogą być znakomitym rozwiązaniem na spędzenie czasu przy kufelku piwa i misce popcornu.

Faktem jest, że filmy te są nieco tandetne. Jednakże jest powód, dla którego ta seria stała się tak niesamowicie popularna. Wszystko dzięki barwnie przedstawionym postaciom, wśród których jest również silna kobieta, a także dużej dawce dobrego humoru i kosmicznych motywów, które przemawiają chyba do każdego miłośnika kina.

„Battlestar Galactica”

Film ten wywołał obsesję u wielu osób, nie tylko w nerdowskiej społeczności. Nie ma tutaj żadnej tandety – nie są to „Gwiezdne Wojny” ani „Star Trek”. Film funduje nie tylko znakomite wątki science-fiction, ale także sceny seksu, przemocy i dramatu. A do tego przedstawia też bardzo silne kobiety i przystojnych facetów.

Tak więc wygląda na to, że pod wieloma względami interakcje z nerdem są takie same, jak z facetami spoza tej charakterystycznej grupki. Dlatego kochaj go za to, kim jest, a stanie się Twoim lojalnym partnerem.