Jak nie stracić partnera online

Wczesne interakcje z nowym mężczyzną, którego spotykasz w Internecie, mogą być bardzo niepewne. W związku z tym zdradzimy dzisiaj, jak się upewnić, że wszystko jest w porządku i nie odstraszyć od siebie potencjalnego partnera w trakcie tego procesu.

Jeśli pamiętasz film „Jak stracić faceta w 10 dni”, to wiesz, iż pomimo tego, że dziewczyna popełniała same błędy i wszystko robiła źle, i tak w rezultacie zakochał się w niej właściwy facet. Myślenie, że osoby, które mają być razem, będą ze sobą bez względu na wszystko, jest tutaj dobrą motywacją.

Jednak musisz też spojrzeć prawdzie w oczy – znalezienie odpowiedniego faceta jest wystarczająco trudne, dlatego warto zwiększać szanse na swoją korzyść. Jeżeli chcesz wiedzieć, co naprawdę myśli facet, gdy umawia się na randki online, zapraszamy do zapoznania się z poniższą treścią. Przy okazji dowiesz się także, jak omijać najczęstszy błąd, jaki kobiety popełniają w Internecie podczas szukania trwałego związku ze świetnym facetem.

O randkach w Internecie możecie także przeczytać na https://www.humorum.pl/czy-randki-w-internecie-sa-dobrym-sposobem-na-jesienno-zimowe-chandry-oraz-zmiany-w-zyciu/

Niebezpieczeństwo stałego kontaktu

Kiedy zaczynasz rozmawiać z mężczyzną przez Internet, łatwo jest uzależnić się od poczucia emocjonalnej więzi, gdy oboje dzielicie się osobistymi, intymnymi rzeczami na swój temat.

Należy tutaj zachować ostrożność. Nie popełniaj błędu, myśląc, że Twoja zdolność do dzielenia się informacjami i nawiązywania kontaktów będzie taka sama, gdy już spotkacie się osobiście. Mężczyzna może się nie zachowywać lub nie wyrażać w ten sam sposób, w jaki pisze na sieci. I możesz nie czuć się z nim tak komfortowo jak podczas interakcji online albo nie czuć tej samej chemii.

Co więcej, jeśli przychodzisz na pierwsze spotkanie, mając rozmaite oczekiwania, to już zaczynasz wbijać klin między Waszą znajomość. W takiej sytuacji nie tylko szansa na rozczarowanie jest większa. Mężczyzna może też pomyśleć, że Twój zapał jest zbyt agresywny. Poczuje, że zbyt szybko poruszasz się naprzód, z racji czego będzie czuł presję.

Niczego nie zakładaj, zanim nie spotkacie się osobiście

Jeśli rozmawiałaś z mężczyzną przez krótki czas (kilka tygodni lub miesięcy) przez Internet i nagle on przestaje pisać lub odpisanie zajmuje mu więcej czasu niż kiedyś, nie bierz tego zbyt do siebie.

Kluczem jest tutaj przeanalizowanie, dlaczego tak się dzieje. Nie ma żadnych powodów, dla których mężczyzna to robi, a próba rozszyfrowania tej kwestii może doprowadzić Cię do szaleństwa. Co więcej, nieumyślnie odetniesz się od naprawdę wspaniałego faceta, który jest dla Ciebie odpowiedni.

A więc przede wszystkim powinnaś unikać obszernych informacji. Najlepiej zacząć od szybkiej kwalifikacji podczas rozmowy telefonicznej i jak najwcześniej ustawić nisko stresujące i rozrywkowe spotkanie w celu wzajemnego poznania. Może to zaoszczędzić wiele czasu, energii i zamieszania.

Być może facet nie proponuje rozmowy lub spotkania zaraz po tym, jak zaczniecie ze sobą pisać. W takim wypadku, jeśli czujesz się komfortowo, zwyczajnie podaj mu swój numer telefonu i powiedz, żeby czasami zadzwonił do Ciebie na pogawędkę.

Jak się wyróżniać i stworzyć z nim prawdziwą więź

Kiedy przechodzisz przez kolejne etapy poznawania mężczyzny w Internecie, nie pytaj go, czy jest otwarty na związek z Tobą (jeszcze o tym nie myśli). I nie próbuj nakłaniać go do aprobaty tego, jak wyglądasz albo, jaką jesteś kobietą. (Tutaj dowiesz się, jak go oczarować).

Zamiast tego skoncentruj się na komunikowaniu, że dobrze się bawisz – bez przechodzenia do następnego kroku. W głębi duszy mężczyzna szuka kobiety, która jest zabawna, atrakcyjna i łatwa w spędzaniu z nią czasu. Pamiętanie o tych trzech cechach pomoże Ci stworzyć z facetem pozytywne interakcje, które sprawią, że poczuje wszystkie te rzeczy, które musi poczuć, aby rozwijać Waszą znajomość.

Z tego względu należy utrzymywać luźną rozmowę – zapytaj go o jego hobby, ulubione miejsca na wakacje, co lubi robić z przyjaciółmi itp. Mężczyzna poprosi Cię też, abyś podzieliła się tym samym o sobie. I w tym momencie zaczniesz budować solidne podstawy pozytywnych doświadczeń, które mogą doprowadzić między Wami do silnej więzi.

Faktem jest, że rozpoczęcie korespondencji z potencjalnym partnerem online może być ekscytujące. Jednak musisz pamiętać, że w jego umyśle nie jesteście jeszcze parą. Mężczyzna potrzebuje więcej czasu na randki i zaangażowanie niż kobieta. Najpierw musi spędzić z Tobą trochę czasu i lepiej Cię poznać, zanim zdecyduje, czy ma ochotę na związek. Nie dotyczy to tylko mężczyzn. Ty powinnaś robić to samo.

Budowanie solidnych podstaw z mężczyzną ma kluczowe znaczenie dla trwałego, bezpiecznego związku.