5 prostych sposobów na oczarowanie swojej randki

Urok to bardzo przydatna umiejętność, która nie wymaga od nas, abyśmy urodzili się uprzejmi i wyrafinowani. A dzięki nam możesz nauczyć się kilku prostych pomysłów, które pomogą dziewczynie dostrzec Twoją łagodniejszą stronę.

Mówi się, że droga do serca mężczyzny wiedzie przez żołądek. Jednak nie będziemy tutaj kwestionować tego starego powiedzenia. Ważniejsza jest odpowiedź na pytanie, co powinien zrobić mężczyzna, aby oczarować kobietę? Odpowiedź jest prosta – powinien trzymać się prostoty i stronić od przesady. W przeciwnym razie tylko odstraszy od siebie obiekt swoich uczuć, zwłaszcza jeśli jest to początek związku.

Podaruj płytę CD z jej ulubioną muzyką.

Jeśli nie masz pewności, jacy są ulubieni artyści Twojej randki, powinieneś ją o to zapytać już na wczesnym etapie związku – w momencie poznania. Podarowanie płyty CD z muzyką pokaże jej, że zwracasz uwagę na Wasze rozmowy. I zawiń ten prezent w ładną kokardkę.

A jeśli jesteś kreatywny i znasz się na komputerze, stwórz muzyczną listę w iTunes z utworami różnych wykonawców. Taki prezent niesie też ze sobą dodatkową korzyść. Za każdym razem, gdy Twoja randka włączy tę muzykę, będzie jej przypominać o Tobie. Jeśli byłeś ze swoją randką na koncercie lub występie muzycznym, podaruj jej płytę CD jako dowód wdzięczności.

Wręcz jedną różę lub bukiet tulipanów.

Wierz lub nie, ale jedna róża robi na odbiorcy takie samo wrażenie jak cały tuzin. Z kolei, jeśli wolisz pełny bukiet, spróbuj czerwonych tulipanów. Zazwyczaj są tańsze niż róże. A dziewczyna i tak podziękuje i zapamięta ten miły gest.

Czujesz się trochę romantycznie i nostalgicznie? Przynieś jej trzy kwiaty na trzecią randkę lub cztery na randkę czwartą. Możesz upamiętniać swoje randki takim miłym gestem.

Oczaruj czekoladą.

To prawda, że czekolada to afrodyzjak. Ciemna czekolada jest wypełniona przeciwutleniaczami i może obniżyć ciśnienie krwi. Poza tym wspólne dziobanie czekolady może być całkiem seksowne. Idź do lokalnego cukiernika i zakup dwie trufle w małym, ozdobnym pudełku.

Zostań historykiem w swoim związku.

Fajnie jest pamiętać swoją pierwszą randkę, pierwszy pocałunek i pierwszy raz, kiedy coś razem przeżyliście. Wychodząc z restauracji, weź ze sobą wizytówkę lokalu albo ich firmowe zapałki i zacznij je kolekcjonować w eleganckim kuferku. Możesz też pstryknąć zdjęcia na różnych modelach iPhone’a i zapisać na komputerze.

Prowadź dziennik swoich randek. Zeskanuj swoje zdjęcia, logo i inne pamiątki, a następnie stwórz z nich nagranie wideo. A kiedy nadejdzie rocznica pierwszego miesiąca lub pierwszego roku od kiedy jesteście razem, wówczas możesz zaskoczyć swoją randkę, wysyłając jej ten film za pomocą Internetu. Filmy tego typu można tworzyć bezpłatnie, korzystając z takich witryn, jak Animoto.com.

Zawsze rycerski i łaskawy.

Kobiety nadal uwielbiają, gdy mężczyzna otwiera dla nich drzwi, odsuwa i przysuwa krzesło, opłaca parkingowego, czy nawet wstaje, gdy dziewczyna odchodzi lub wraca do stołu. Czy takie małe gesty mają znaczenie? Absolutnie!

Kobiety powinny zawsze dostrzegać, kiedy mężczyzna pokazuje swoją rycerską stronę. Jakby nie było, życzliwość nigdy nie wyjdzie z mody.

Pamiętaj, szanowanie i pielęgnowanie swojego związku od samego początku stworzy wspomnienia i historię dla świetlanej przyszłości.