4 oznaki pewności siebie, jakich kobiety szukają w mężczyznach

Wbrew temu, co myśli większość facetów, oznaki pewności siebie, których wspaniałe kobiety szukają u mężczyzny, nie mają nic wspólnego z udawaniem twardziela lub dominatora. Wartościowe kobiety nie widzą mężczyzny jako potencjalnego „materiału na związek”, opierając się na jego wyglądzie, majątku, czy tandetnych podrywach.

Pierwszą rzeczą, której szuka większość kobiet, są oznaki pewności siebie. Są to cztery magnetyczne sygnały, które pewni siebie mężczyźni wysyłają kobiecie w momencie, gdy ją spotykają.

Jeżeli chcesz wiedzieć, jak nabrać pewności siebie, sprawdź artykuł pod tym linkiem.

Łatwy w rozmowie

Oczywiście to wcale nie oznacza, że podczas pierwszego spotkania z kobietą mamy być tak wyluzowani, żeby aż „rozlewać się” w fotelu. Nie oznacza to również przejawiania niegrzecznego lub niewłaściwego zachowania. Po prostu powinniśmy sobie radzić z opiniami, naciskami i postawami innych osób, ale robić to z wdziękiem, czując się komfortowo we własnej skórze.

Pewny siebie mężczyzna nie ma obsesji na punkcie tego, co myślą lub robią inni. A jeśli ktoś go nie lubi lub się z nim nie zgadza, nie traktuje tego jako zniewagi. Przede wszystkim nie jest potrzebujący ani złośliwy, ale zawsze stara się być w centrum uwagi. Taka „wyluzowana” postawa sygnalizuje kobiecie, że mężczyzna kontroluje własne życie.

Jest ogarnięty

Faktem jest, że kobieta nigdy nie będzie uważać faceta za tego jedynego, bo wygląda jak Brad Pitt. Jednak trzeba też wziąć pod uwagę, że jeśli będzie zaniedbany, to od razu mu podziękuje. Kobieta chce być pewna, że facet troszczy się o siebie na tyle, aby zająć się podstawami wyglądu, które przekazują pozytywny i atrakcyjny obraz jego osoby.

Nie oznacza to jednak, że mężczyzna musi kupować modne ciuchy, nosić drogie perfumy albo wyglądać jak odlany z brązu grecki posąg. Chodzi tylko o opanowanie podstaw dobrej higieny i pielęgnacji. Jeśli facet nie jest w stanie zaspokoić własnych potrzeb, kobieta od razu się zorientuje, że jej potrzebami tym bardziej nie będzie mógł się zająć.

Pewność siebie można manifestować, prowadząc interesującą rozmowę o muzyce, jedzeniu, kulturze itd. Jeżeli jesteśmy dobrym rozmówcą, jest to pewny znak, że jesteśmy ogarnięci, prezentując zdrowy, pozytywny, ciekawy i pewny siebie stan umysłu.

Pokora

Jest to mocna rzecz. Każdy cymbał może zachowywać się zarozumiale w stosunku do kobiety. Jednak bycie pewnym siebie wymaga czegoś innego: umiejętności kontrolowania tego, co mówimy i zachowywania się w taki sposób, aby nie wyglądało, że się wywyższamy.

Na przykład, można spojrzeć przez cały lokal, kierując wzrok na jakiegoś faceta i powiedzieć coś zarozumiałego w stylu: „Spójrz na jego zarost. Koleś chyba wylądował tutaj z 1975”. Tylko należy pamiętać, że trzeba to zrobić z pokorą, dodając coś w stylu: „Uwierz mi, wiem, o czym mówię, bo sam kiedyś taki miałem”.

Poczucie humoru

Wspaniałe poczucie humoru to najszybsza siła przyciągania, która sprawia, że ​​kobieta wyczuwa u mężczyzny pewność siebie. Z tego względu czuje też do niego pierwsze iskry pociągu. Dlatego faceci powinni robić wszystko, co w ich mocy, aby pielęgnować taką „komiczną wrażliwość”.

A jeżeli nie mamy poczucia humoru, zawsze możemy sięgnąć po jakieś zabawne książki. Dobrym pomysłem są także odwiedziny na stronach z humorem, takich jak „Funny Or Die” i „The Onion”. Można też obejrzeć jakiś śmieszny talk-show, aby sprawdzić, co jest modne i zabawne.

Prawda jest taka, że większość mężczyzn marnuje czas i próbuje zaimponować kobietom, zachowując się jak twardziel czy dominator. Jednakże oznaki pewności siebie, których szukają wartościowe kobiety, są znacznie bardziej subtelne i łatwiej osiągalne.