3 kluczowe kroki, aby znaleźć kobietę marzeń

Jeśli chodzi o szukanie swojej wymarzonej kobiety, mężczyźni często myślą, że wiedzą, czego chcą. Jednak, czego chcą, a co naprawdę ich uszczęśliwi, to dwie zupełnie różne rzeczy. W tym artykule ujawnimy trzy kluczowe kroki, które musi wykonać każdy mężczyzna, aby znaleźć szczęście u boku kobiety.

Wystarczy zapytać przeciętnego faceta, jak widzi kobietę swoich marzeń. I jeśli będzie brutalnie szczery, to pewnie na szczycie listy umieści wygląd zewnętrzny.

Jednakże wszyscy w głębi duszy wiemy, że ekstremalne piękno fizyczne to cecha, która – w najlepszym wypadku – nie ma nic wspólnego z uzyskaniem ekscytującego, satysfakcjonującego i długoterminowego związku. Mało tego, w najgorszym przypadku często przyczynia się do jego niepowodzenia. I nie trzeba być Sherlockiem Holmesem, żeby dowiedzieć się dlaczego!

Oczywiście, że zadaniem wyglądu zewnętrznego jest głównie to, aby mężczyzna zainteresował się kobietą i być może nawet spędził z nią trochę więcej czasu. Jednakże statystyki nie kłamią. Ukazują, że na dłuższą metę relacje oparte na przyciąganiu fizycznym nie wytrzymują próby czasu.

A więc, czego powinien szukać mężczyzna, aby znaleźć doskonałą kobietę na długoterminowy związek? Co powinna mieć do zaoferowania jego kobieta marzeń? Oto trzy kluczowe kroki, aby ją znaleźć i zatrzymać przy sobie na dłużej.

Dostrzeganie pełnego obrazu

Dla faceta największą przeszkodą w odnalezieniu wymarzonej kobiety jest ucieczka z jego płytkiego myślenia na temat cech, jakie powinna uosabiać jego kobieta marzeń. Jego sukces w poznaniu wymarzonej kobiety – i zatrzymaniu jej na dłuższą metę – w rzeczywistości polega na dostrzeżeniu pełnego, znacznie szerszego obrazu.

Mówiąc konkretniej, każdy mężczyzna powinien wyobrazić sobie kobietę, która może mu pomóc w uzyskaniu wymarzonego życia i towarzyszeniu mu w nim. Mowa tutaj o życiu, o jakim taki facet marzył od zawsze. A to oznacza wybór kobiety wyposażonej w cechy niezbędne do kochania i wspierania swojego partnera w realizacji tych marzeń – niezależnie od tego, jakie one są.

Zdefiniowanie, czego chcemy od życia

Jest to tak proste, jak się wydaje. Zanim zaczniemy żyć swoimi marzeniami, najpierw musimy wiedzieć, jakie to marzenia.

A więc teraz powinniśmy się wziąć do pracy i zdefiniować naszą osobistą „wizję” ekscytującego, szczęśliwego i satysfakcjonującego życia. Kiedy już to zrobimy, z miejsca ujrzymy prawdziwe cechy, jakie nasza „kobieta marzeń” musi posiadać, aby pomagać nam w realizacji tych marzeń.

Aczkolwiek najpierw musimy określić nasze marzenia. Dlatego zastanówmy się, czy jesteśmy typem podróżnika, który uwielbia odwiedzać nowe zakątki świata. A może uwielbiamy żeglować, pisać scenariusze, pstrykać artystyczne fotki lub uprawiać sport? Prawda jest taka, że dopóki nie poznamy samego siebie i naszych pragnień, nie będziemy mieć możliwości, aby znaleźć kobietę, która pokocha nas w niesamowity i zmieniający życie sposób, kochając nas za to, kim jesteśmy.

Dopasowanie

To zdumiewające, jak wielu facetów narzeka na chłodne, pozbawione wsparcia, samolubne kobiety w swoim życiu. A to wszystko dlatego, że tacy faceci nie są w stanie dostrzec oczywistości. Inaczej mówiąc, nie wiedzą, że powinni „dopasować się” ze swoją wymarzoną kobietą.

Na przykład, jeśli jesteśmy towarzyskim podróżnikiem, który marzy o zwiedzaniu świata, wówczas musimy podjąć działania, aby dopasować się z kobietą, z jaką chcemy wejść w długotrwały związek. W tym przypadku powinna to być kobieta uwielbiająca spontaniczność, z pasją do natury i zamiłowaniem do przygód.

Z kolei, jeśli jesteśmy introwertycznym scenarzystą, który marzy o swoim pierwszym Oskarze, powinniśmy zorganizować nasze życie w taki sposób, aby skrzyżować nasze ścieżki z określonymi kobietami. W tym przypadku będą to kobiety, które bardzo doceniają przemyślaną komunikację, zapewniają niezachwiane wsparcie podczas porażki i obdarzają partnera inteligentnym współczuciem.

Tak więc, jeżeli zamierzamy znaleźć naszą wymarzoną kobietę, najpierw musimy w uczciwy i wyraźny sposób wyobrazić sobie przyszłość, której naprawdę pragniemy. Tylko wtedy będziemy mogli określić właściwe cechy kobiety, dzięki którym pomoże nam osiągnąć naszą wymarzoną przyszłość i być w niej razem z nami.

A jeśli wybraliśmy partnerkę tylko ze względu na jej urodę, być może wstrząśnie ona naszym światem przez jedną randkę, lub nawet dwie. Jednak długotrwały związek z pewnością tutaj nie wypali. Zawiedzie sromotnie. I właśnie dlatego powyższe kroki są tak kluczowe w znalezieniu takiej towarzyszki życia, która będzie z nami do tańca i do różańca.

Mamy też dla Ciebie rozwiązanie, jeśli brakuje Ci pomysłów na randkę. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś o wspaniałych pomysłach na randkę, sprawdź artykuł na www.bestinshow.pl.