Antek Królikowski nie chce już związków

Znany aktor, gwiazda wielu polskich filmów i seriali, po rozstaniu z młodą aktorką i piosenkarką Julią Wieniawą chce zrobić sobie przerwę w związkach. Królikowski twierdzi, że nie ma chwilowo ochoty się zakochiwać ani próbować swoich sił w nowej relacji. Po burzliwym czasie w życiu osobistym decyduje się skupić na sobie i na rozwoju kariery.

Ulubiona para show-biznesu

Przez ostatnie 8 lat, dziś 31-letni aktor Antek Królikowski był już w 5 związkach. Najgłośniej media komentowały czas, kiedy spotykał się z 21-letnią utalentowaną Julią Wieniawą. Bez wątpienia przez dwa lata trwania ich związku byli najgorętszą parą w polskim show-biznesie. Często razem pojawiali się na imprezach branżowych, pozowali na ściankach i udzielali wywiadów, nie oszczędzając okazywania swoich namiętnych uczuć. Ich wspólne czułe zdjęcia zalewały sieć i często stawały się powodem komentarzy.

Niestety, dziś to już przeszłość. Koleżanka Królikowskiego zwierzyła się mediom, że Antek ma na razie dość dziewczyn. Nie spieszy się do tego, żeby ponownie się zakochać, ponieważ przeżył już wiele rozczarowań. W tym momencie wychodzi z założenia, że dziewczyny to same problemy. Rzeczywiście, aktor potrzebował czasu, żeby dojść do siebie po rozstaniu z Wieniawą w 2018 roku. Jak sam mówił, wyjechał na Bali, żeby się oczyścić duchowo. W tamtym momencie Antek Królikowski jako samotny mężczyzna wolał skupić się na sobie samym i na rozwoju kariery. 

Wieniawa i Królikowski – dlaczego się rozstali?

Julia Wieniawa i Antek Królikowski byli najpopularniejszą parą w polskim show-biznesie przez prawie dwa lata. Niestety związek legł w gruzach, co było sporym zaskoczeniem dla mediów i bliskich znajomych. Długo nie znaliśmy dokładnego powodu rozstania, ponieważ para jedynie enigmatycznie się wypowiadała. Jednak dzięki obszernego i poruszającego wywiadu w magazynie „Viva” wszystko stało się jasne. Wieniawa powiedziała, że Antek był jej pierwszą ważną miłością i pomimo trudnego czasu, to było warto i niczego nie żałuje.

Młoda aktorka i piosenkarka twierdzi, że „ich czas się rozminął”. Gwiazda z serialu „Rodzinka.pl” wyjaśniła, że mieli z Antkiem odmienne oczekiwania do życia i inne plany. Pomimo zbliżonych osobowości, jednak nie pasowali do siebie. Parę łączyło wspólne poczucie humoru, uwielbiali też razem rozmawiać. Julia przyznała, że jeszcze przed nikim tak się nie otworzyła i że to samo czuła z drugiej strony. Ma nadzieję, że już zawsze będą z Antkiem najlepszymi przyjaciółmi. Mamy nadzieję, że dla obojga z nich przyjdzie jeszcze czas na stabilizację w uczuciach.

Antek Królikowski – co będzie dalej?

Jak widzimy z doniesień mediów, aktor nie umie być długo sam, ponieważ szybko związał się z prawniczką Katarzyną Dąbrowską. Para zakończyła związek, nie podając wyjaśnień już na początku 2020 roku, po 1,5 roku znajomości. Dąbrowska poinformowała media i fanów o tym jedynie przez krótki wpis na Instagramie. Niektóre portale twierdzą, że para faktycznie miała powody do rozstania się i że było to dużo więcej niż różnica poglądów czy podejścia do życia.

Podobno Królikowski od dłuższego czasu widywał się także z inną Joasią Ostrowską. Pracowali razem między innymi przy dyplomowej etiudzie Królikowskiego „Noc życia”. Aktor już wcześniej miał słabość do koleżanki po fachu, a ich zbliżenie negatywnie wpłynęło to na relację z Dąbrowską. Media zastanawiają się, co będzie dalej z życiem emocjonalnym Antka Królikowskiego. Jak widać, nawet pomimo zapewnień, nie umie on długo pozostać singlem i stale ma kogoś u swego boku. 

Przyszłość Wieniawy i dalsze związki

Niestety pierwsza poważna miłość Julii Wieniawy i związek z Antkiem Królikowskim to już przeszłość. Po krótkim związku z Baronem ma czas, żeby skupić się na rozwoju swojej kariery. Aktorka krótko po rozstaniu z Królikowskim weszła w romans z o 15 lat starszym gitarzystą Afromental.

Związek jednak nie przetrwał i po kilku miesiącach para rozstała się. Nieoficjalnie wiadomo, że głównym powodem był brak czasu oraz natłok spraw zawodowych obojga artystów. Nic dziwnego – Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek, która prowadzi równolegle udaną karierę wokalną. Od czasu pierwszej produkcji z TVN, jej życie zawodowe toczy się w dynamicznym tempie i nie zapowiada się, żeby miało zwalniać.