Rosie Huntington-Whiteley opublikowała unikalne selfie ze swoim narzeczonym Jasonem Stathamem

Rosie Huntington-Whiteley oferuje obserwującym wgląd w jej prywatny świat, publikując na swoim profilu słodkie selfie z Jasonem Stathamem i urocze zdjęcia ich córeczki.

W środę, 16 marca, 34-letnia modelka podzieliła się ze światem unikalnym selfie, na którym widnieje ze swoim narzeczonym, 54-letnim gwiazdorem kina akcji, Jasonem Stathamem. Fotkę można podziwiać na Instagramie słynnej modelki. Na zdjęciu para pozuje do kamery podczas jazdy samochodem. Rosie ubrana jest w jasnobrązowy płaszcz skórzany i okulary przeciwsłoneczne. Natomiast Statham postanowił zaprezentować się w czarnej kurtce.

Aczkolwiek, jest to tylko jedno z wielu zdjęć zamieszczonych w poście. Wśród zdjęć zawartych w albumie pod nazwą „Homebody” można obejrzeć fotki z domu Rosie i Jasona, produkty z linii kosmetyków do makijażu i pielęgnacji skóry Rose Inc, a także zdjęcia ich nowo narodzonej córeczki, Isabelli. Jedno z tych uroczych zdjęć przedstawia dziewczynkę w różowym kombinezonie. Z kolei na drugim można zobaczyć, jak ucina sobie drzemkę w łóżeczku.

Drugie dziecko Rosie i Jasona przyszło na świat 2 lutego 2022 roku. Pierwszym jest ich syn Jack, który ma już 4 lata. W przeszłości Rosie udostępniała kilka zdjęć swoich dzieci w mediach społecznościowych. Aczkolwiek stara się je chronić przed blaskiem reflektorów, z racji czego nie pokazuje w pełni ich twarzy.

Jakie zdanie na temat macierzyństwa i ojcostwa ma Rosie?

Rosie bardzo ceni sobie swoją prywatność i nie pozostaje zamknięta na tematy macierzyństwa. Ostatnią z jej wypowiedzi można usłyszeć w grudniowym wywiadzie dla kanału Hailey Bieber na YouTube pt. „Kto jest w mojej łazience?”

Jak mówi sama modelka, warto być dla siebie wyrozumiałą. A to dlatego, iż niezależnie od tego, czy jest się mamą w domu, czy mamą z karierą, opieka nad dzieckiem to zawsze istna żonglerka. Wraz z tym nadchodzi też wiele zmartwień i rzeczy, którymi trzeba się przejmować. Dlatego najlepiej być łagodną dla samej siebie. Rosie dodała, że wszystko to wyciągnęła z osobistego doświadczenia.

Ponadto modelka / aktorka miała też trochę do powiedzenia na temat ojcostwa. Wspomniała, że jej narzeczony, Jason Statham, ma znakomitą smykałkę do bycia ojcem. Ponadto, jest wspierającym i opiekuńczym partnerem, a do tego z całkiem zabawnym poczuciem humoru.

Jeżeli jesteś ciekawa, jaka aktorka odwiedziła Zduńską Wolę, kliknij tutaj.