Pięć typów facetów, którzy nie są materiałem na męża

Ogólnie rzecz biorąc, kobiety zwykle polegają na słowach, podczas gdy mężczyźni polegają na czynach. Tak więc, kiedy mężczyźni słodko rozmawiają, kobiety im wierzą, nawet jeśli facet nie zachowuje się odpowiednio. Z drugiej strony mężczyźni widzą, jak zachowują się kobiety i interpretują to zachowanie według własnego uznania – tak, aby oznaczało to, w co chcą wierzyć, niezależnie od tego, co mówi kobieta.

Taka rozbieżność między słowami a zachowaniem jest szczególnie problematyczna w związkach małżeńskich. Dlatego zadaj sobie pytanie, czy twój mężczyzna jest jednym z poniższych pięciu typów:

Typ „pomóż mi, dopóki nie będę gotowy”

Taki mężczyzna jest całkowicie zakorzeniony we własnej niepewności. Rozmawia tylko o swoich problemach, nigdy o problemach swojej partnerki. A jednocześnie chce mieć u swego boku kobietę, ponieważ dzięki niej czuje się wartościowy. Z tego względu trzyma ją przy sobie, prosząc, aby mu w tym pomogła, dopóki nie będzie gotowy na ten finałowy krok. Problem w tym, że taki facet nigdy nie będzie na to gotowy, dlatego nie jest materiałem na męża.

Typ „tylko rozmawiam o małżeństwie”

Taki mężczyzna wie, że kobiety wierzą w słowa, a nie czyny. Z racji tego rozmawia z kobietą o małżeństwie i planach na przyszłość, ponieważ wie, że jest to coś, co ona pragnie usłyszeć. Jednakże nie robi w tej kwestii niczego więcej – nie podejmuje żadnych dalszych działań w tym kierunku.

Zobacz również, jak rozmawiać z dziewczynami na portalach randkowych.

Typ „możesz śmiało rozmawiać o małżeństwie”

Ten facet pozwala kobiecie mówić o małżeństwie, ponieważ zdaje sobie sprawę, że kobiety uwielbiają takie tematy. On wie, że kobieta o nim marzy i dlatego słucha, jak bardzo szczegółowo ona o tym rozmawia. Mówi mu, gdzie będzie ich dom, jakie zakupią meble, jak będzie wyglądać ich ślub itd. Zawsze należy obserwować działania takiego faceta. Jeśli taki mężczyzna potrafi tylko mówić, bez obracania swoich słów w czyny, oznacza to, że nie jest materiałem na męża.

Typ „serwuję akceptowalne wymówki”

Mężczyzna tego typu znajduje ładne, logiczne wymówki, które wydają się akceptowalne. Kobieta wie, że jej partner nie może teraz podjąć takich działań, ponieważ jest zajęty swoją karierą, utratą wagi, potrzebami rodziców itp. A do tego taki typ oczekuje, że kobieta będzie czekać na jego decyzję w nieskończoność.

Typ „najpierw się zabawmy”

Taki facet zostaje przy kobiecie dla emocji związanych z grą. A kiedy zabawa się kończy, wyrusza na nową przygodę, żeby uzyskać nowy dreszczyk emocji. On nie jest z partnerką dla przyszłych planów, dzieci, rodziny, czy nawet ustatkowania się i zwierzania tylko jednej kobiecie. W jego głowie utrzymują się tylko zabawa i seks. I za każdym razem, gdy kobieta wspomina o małżeństwie, jego wyraz twarzy się zmienia, a zabawa się kończy. W tym momencie mówi do kobiety, że psuje całą zabawę, mając nadzieję, że w końcu porzuci ten temat. A jeśli kobieta tego nie zrobi, wkrótce ją opuści i będzie szukał nowej partnerki.