Brad Pitt i Jennifer Aniston będą razem pracować pierwszy raz od czasu rozwodu

Już niedługo nastąpi chwila, którą z pewnością będą bacznie śledzić wszystkie media, fani Jennifer Aniston oraz Brada Pitta. Wkrótce aktorzy wrócą razem na plan – to będzie ich pierwsze spotkanie zawodowe po prawie 20 latach. Emocje podgrzewa fakt, że nadal wszyscy pamiętamy ich płomienny związek, który toczył się w blasku fleszy Hollywood.

Historia miłosna Pitta i Aniston

Bez wątpienia Brad Pitt oraz Jennifer Aniston byli ulubioną parą Hollywood na początku lat 2000. Aktorzy poznali się na planie popularnego serialu “Przyjaciele” w 2001 roku. Już wtedy między nimi mocno zaiskrzyło. Związek trwał i rozwijał się do 2005 roku, kiedy to Pitt wdał się w burzliwy romans z Angeliną Jolie na planie filmu „Pan i Pani Smith”.

Od tamtej pory Aniston i Pitt zdecydowanie zerwali. Jednak po rozwodzie z Jolie pojawiły się ponownie doniesienia o ich powrocie do siebie. Emocje podgrzały zdjęcia z gali SAG Awards. Media i internet obiegły zdjęcia, na których Pitt namiętnie obejmuje Aniston, a para darzy się niedwuznacznym uśmiechem. Niestety na plotkach się skończyło. Jednak niedługo znowu będziemy mogli zobaczyć aktorów razem, dzięki połączeniu ścieżek zawodowych. Będą wspólnie pracować nad specjalnym projektem „Virtual Table”

Za kulisami małżeństwa Jennifer Aniston i Brada Pitta

W licznych wywiadach Jennifer Aniston obaliła wizerunek ich związku jako idealną, perfekcyjną parę. Codzienność mocno odbiegała od tego, jaki obraz ich małżeństwa kreowały media. Aktorzy doświadczali wielu trudności w związku, w związku z tym, że ciągle byli śledzeni i komentowani przez media oraz fanów. Aniston wyznała, że ta presja doszczętnie zniszczyła ich miłość, ponieważ ingerowała w ich życie prywatne. Przyznała, że trudno było im sobie z tym poradzić, pomimo tego, że byli przyzwyczajeni do paparazzi oraz blasku fleszy, jako osoby publiczne.

Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu, a dodatkowo pojawienie się Angeliny Jolie nie polepszyło sytuacji. Pomimo tego, że małżeństwo “Brangeliny” trwało jedynie 3 lata, para ma szóstkę dzieci. Do rozwodu doszło nie tylko przez miłosne nieporozumienia, ale Pitt zmagał się w tamtym czasie z uzależnieniem od alkoholu i przypisywano mu liczne romanse. Para długo nie mogła dojśc do porozumienia w kwestiach finansowych, jednak w 2019 roku ich małżeństwo zostało prawnie unieważnione. 

Czułe przytulenie na czerwonym dywanie

Podczas 26, rozdania nagród filmowych Gildii dla aktorów w Los Angeles nie brakowało gwiazd i znanych celebrytów, jednak wszystkie oczy były zwrócone na Brada Pitta oraz Jennifer Aniston. Od 15 lat od rozstania pary w Internecie stale pojawiają się informacje o ociepleniu wzajemnych stosunków między aktorami, a nawet powrotu do bycia w związku. Już po rozdaniu tegorocznych Złotych Globów Aniston i Pitt wspólnie wyszli z imprezy. Nic dziwnego, że po wymianie czułości i bliskim przytuleniu podczas SAG Awards 2020 fani oszaleli.

Podczas gdy Brad Pitt odbierał statuetkę dla najlepszego drugoplanowego aktora za rolę w komediodramacie „Pewnego razu w Hollywood…” oczy Aniston były wpatrzone w scenę. Tak samo zauroczony wydawał się Pitt, gdy jego była żona odbierała statuetkę za najlepszą rolę w serialu dramatycznym „Morning Show”. Do ich spotkania doszło po oficjalnym wręczeniu nagród. Papparazzi uchwyciło, jak na początku aktorzy wzajemnie sobie gratulują, a następnie mocno przytulają, dając sobie buziaka w policzek. Od tego momentu fani zastanawiają się, czy ulubieni aktorzy Ameryki dadzą sobie drugą szansę w miłości?

Szansa na powrót do siebie czy tylko praca?

Projekt „Virtual Table” będzie czytaniem na żywo klasycznego filmu z lat 80. ”Fast Times”. Zarówno aktor, jak i aktorka zgodzili się na wzięcie w nim udziału, a akcja ma pomóc w zebraniu środków na cele charytatywne. Organizatorem jest 60-letni aktor Sean Penn. Poza Jennifer Aniston oraz Bradem Pittem w projekcie wezmą udział także Jimmy Kimmel, Morgan Freeman, Shia Labeoufa, Matthew McConaughey i Julia Roberts. Transmisja czytania będzie transmitowana w wersji live na Facebooku oraz innych platoformach społecznościowych. Spotkanie byłej pary może być jednym z powodów do zajęcia miejsca przed ekranem.