5 nieoczywistych znaków, że wpadłaś mu w oko!

Zanim rzeczywiście uda Wam się stworzyć szczęśliwy związek czekają Was trudne początki. Mężczyźni nie zawsze wprost okazują zainteresowanie, dlatego warto znać kilka ich sposobów, dzięki którym poznasz, że on zwraca na Ciebie uwagę. Pierwsze dłuższe spojrzenia, pierwszy dotyk i pocałunek z pewnością doskonale zapamiętasz, ale jak zidentyfikować pozostałe znaki? Podpowiadamy!

Co świadczy o tym, że mu się podobasz?

Nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak ważna w budowaniu związków jest mowa ciała. Faktem jest, że się różnimy. Często kobiety zupełnie inaczej okazują zainteresowanie, dlatego trudno im zorientować się, że podobasz się szczególnemu mężczyźnie. Przygotowaliśmy kilka wskazówek, które pomogą Ci zorientować się, kiedy on może Cię subtelnie podrywać i jest zainteresowany czymś więcej niż tylko przyjaźnią. 

Chętnie pochyla się w Twoją stronę

Jeżeli chcesz jasno wiedzieć, czy mu się podobasz, zwracaj czujną uwagę na jego mowę ciała. Zazwyczaj, jeżeli mężczyzna jest Tobą zainteresowany, to delikatnie pochyla się w Twoją stronę. To najpopularniejszy, często nieświadomy, sygnał niewerbalny, że on chce być blisko Ciebie. Możesz odpowiedzieć tym samym!

Śmieje się z Twoich żartów

Niezależnie od tego co powiesz, wywołujesz uśmiech na jego twarzy. Twoje żarty stają się nagle wybuchem śmiechu, a dodatkowo dostajesz masę komplementów. Zapewne on też często próbuje Cię rozbawić! To zdecydowanie znak, że mu się podobasz.

Chce Ci pomagać i wyręczać

Niezależnie od sytuacji, on będzie próbował Ci pomóc. Ponieść torebkę, odwiesić płaszcz, zapłacić za kawę, a nawet pożyczyć długopis. Właśnie tak faceci często chcą pokazać swoją troskliwą i ciepłą stronę, licząc, że w ten sposób zaskarbią sobie serce wybranki.  Warto dodać, że większość z nich liczy na to, że im się kiedyś odwdzięczysz, okazując zainteresowanie nim, jako potencjalnym partnerem.

Zaczepia Cię w sieci

Jeżeli wpadłaś mu w oko, to zapewne nieustannie stara się mieć z Tobą kontakt i zwrócić na siebie uwagę. Wielu mężczyzn peszy (zwłaszcza na początku znajomości) zaproszenie na kolację, jednak z pewnością będzie wysyłał Ci linki do piosenek, czy urocze emotikony. Przypadek? Zdecydowanie nie!

Jego bliscy koledzy zachwalają jego cechy

Jeżeli macie wspólnych znajomych, to zapewne bez przerwy słyszysz o jego wszystkich zaletach i osiągnięciach. Koledzy zachwalają, że jest idealnym materiałem na faceta i że dziwne, że chwilowo jest wolny. Możesz być pewna, że mężczyzna, któremu wpadłaś w oko, zadbał w ten sposób, żebyś poznała go z jak najlepszej strony. 

Mamy nadzieję, że teraz łatwiej będziesz rozpoznawać znaki, jakie on może wysyłać w Twoją stronę. Budowanie związku zdecydowanie wymaga pracy z obu stron, jednak warto próbować.