Po czym poznać, że mu na Tobie zależy?

W idealnym świecie ludzie mówią sobie szczerze, co do siebie czują. Niestety, ludzie, zamiast często stawiać kawę na ławę, wolą wysyłać subtelne sygnały, które nie zawsze druga strona jest w stanie wyłapać i poprawnie odczytać. Zwłaszcza jeżeli chodzi o Panów, sygnały te mogą być, niejednoznaczne, a czasem nawet przeczące prawdziwej intencji. Chociaż na co dzień chcą często uchodzić na twardo stąpających o ziemi macho. W rzeczywistości są wrażliwi i często trudno jest im okazać buzujące w nich emocje. Jak rozpoznać, że mężczyźnie na Tobie zależy?

Milczy, jąka się albo gada od rzeczy

Z facetami to czasem nie dojdziesz. Panowie często przy kobietach, które bardzo im się podobają, zapominają języka w gębie. W efekcie milczą, są śmiertelnie poważni i sprawiają wrażenie obrażonych. W rzeczywistości strach przed powiedzeniem głupoty, paraliżuje ich. Jednocześnie kiedy już się odezwą, ciężko im zebrać słowa, jąkają się, a gdy już uda się sklecić zdanie, zaczynają gadać od rzeczy, o wszystkim i niczym. Tak naprawdę, gdyby się nad tym zastanowić to nawet urocze. Dlatego jeżeli twój towarzysz nagle zaczyna dziwnie mówić, nie musisz od razu dzwonić pod 112, może po prostu mu się bardzo podobasz.

Zależy mu na czasie z Tobą

Organizuje czas, stara się tak ułożyć plan dnia, aby bez problemu mieć wystarczająco czasu dla Ciebie. Gotowy jest nawet porzucić swoje plany, czy spotkanie z kolegami, byleby tylko się zobaczyć. Dostosowuje też swój rytm dnia pod Ciebie i respektuje twoje sugestie, co do formy spędzania czasu razem. Żadnej okazji również nie przepuści, nawet jeżeli to tylko krótkie podrzucenie cię w jakieś miejsce, zawsze jest gotowy, by się z Tobą spotkać.

Troszczy się i interesuje się tym, co u Ciebie

Zawsze stara się, aby tobie było dobrze. Z chęcią podwozi cię, pomaga i interesuje się tym, co myślisz i robisz. Jego zdanie oraz twoje uczucia są dla niego ważne. Z ciekawością interesuje się, jak minął Ci dzień, oraz jeżeli widzi, że jesteś smutna, lub zdenerwowana, zaraz spieszy z misją ratowania twojego humoru.

Uwzględnia cię w swoich planach

Nie ważne, czy opowiada o najbliższym weekendzie, wakacjach, czy też wydarzeniu, które ma mieć miejsce za kilka lat. Zawsze w planach uwzględnia Cię i twoje potrzeby. Traktuje Cię jak integralną część swojego życia.

Obsypuje cię prezentami

Nawet bez okazji stara się dać Ci jakiś drobiazg. Czasem symboliczny, przykładowo kupuje ci kawę lub ulubioną słodycz. Bywa też tak, że jeżeli wie, że coś ci się podoba, to niby przypadkiem na to trafia i kupuje. Pamięta o wszystkich ważnych dla Ciebie datach i zawsze stara się uczynić te dni, wyjątkowymi.

Pyta Cię o zdanie

Nawet najbardziej błahe sprawy, stara się konsultować z Tobą. Twoje zdanie jest dla niego bardzo ważne i obojętnie, czy chodzi o wybór nowego krawatu, mieszkania, czy restauracji, w której zjecie obiad, zawsze pyta, co o tym myślisz. Jednocześnie, gdy nie jest czegoś pewny, spieszy do Ciebie po poradę.

Traktuje Cię jak księżniczkę

Otwiera ci drzwi, podsuwa krzesło, masuje plecy po ciężkim dniu za biurkiem. Niby nic, ale sprawia to, że czujesz się traktowana po królewsku. Jeżeli tylko coś ci dolega, zaraz stara się, aby było ci lepiej. W „te” dni nie musisz prosić o nic, bo czekolada, termofor oraz ulubiona herbata już na Ciebie czekają. Rano, zanim otworzysz dobrze oczy, już czeka na Ciebie ze śniadaniem, które zdecydowanie wpasowuje się w Twoje gusta.

W towarzystwie wychwala cię pod niebiosa

Cieszy się z Twoich najmniejszych sukcesów i Ciebie. Chwali Cię przy każdej okazji publicznie, tak aby wszyscy widzieli, z jaką fantastyczną kobietą się spotyka. Jesteś dla niego inspiracją i darem od losu. Jest z Ciebie dumny jak paw.

Wspiera Cię we wszystkim

Właśnie wymyśliłaś sobie lot w kosmos? On zrobi wszystko, abyś spełniła swoje marzenie. Będzie woził cię na kursy, a i sam zapisze cię na odpowiednie studia. Kiedy założysz firmę, będzie żywą jej reklamą. Nie ważne, o czym marzysz, on zawsze przy Tobie jest i wspiera Cię najlepiej, jak potrafi.