Czy Piotr Żyła zdecyduje się na ślub?

Nie można mieć najmniejszej wątpliwości, że Piotr Żyła jest jednym z najbardziej charakterystycznych sportowców. Ten wyjątkowy skoczek narciarski znany jest ze swojego szerokiego uśmiechu i pogodnego podejścia do życia. Jednak i w jego życiu pojawiły się zawirowania, które sprawiają, że wciąż napięta pozostaje sytuacja pomiędzy nim, a jego byłą żoną. Choć poprzednie małżeństwo przeszło już do historii, wiele wskazuje na to, że skoczek planuje wskoczyć w kolejny związek małżeński. Przypuszczenia te są efektem nowej energii, którą Piotr Żyła zyskał przy swojej nowej partnerce. O rozkwicie skoczka otwarcie mówią znajomi sportowca, wyraźnie podkreślając niezwykły wpływ, jaki na niego wywiera.

Trudy rozstania

Piotr Żyła w związek małżeński wszedł w 2006 roku. Szczęśliwe pożycie małżeńskie z Justyną Lazar trwało 12 lat, aż w listopadzie 2018 wszystko zostało zakończone. Fakt, że rozwód przebiegł drogą sądową za porozumieniem stron, nie zmienia to faktu, że była już małżonka co rusz wytykała Piotrkowi Żyle usilne trwanie w niewierności. Obecna batalia toczy się w szczególności o sprawę dzieci i płacenie przez skoczka niskich alimentów. Co więcej, choć zarzuca mu ona zaniedbywanie obowiązków rodzicielskim, ostatnio widać, że była małżonka Piotra Żyły nie jest obojętna na fakt, że znalazł on sobie nową wybrankę życia.

Kim jest nowa wybranka Piotr Żyły?

Coraz głośniej mówi się o tym, że polski skoczek faktycznie planuje ponownie wejść w związek małżeński. Wyraźny rozkwit Żyły zdaje się sugerować, że nowa partnerka ma na niego niezwykle korzystny wpływ. Kim w ogóle jest jednak Marcelina Ziętek? 23-letnia partnerka Piotra Żyły znana jest ze swoich ról w serialu „19+” oraz z występowania w „Szkole”. Co więcej, partnerka 34-letniego skoczka z powodzeniem zaprezentowała się również w kilku konkursach piękności. Jednym z tytułów, które zdobyła Marcelina Ziętek, jest Miss Południa Nastolatek. Obok tego tytułu równie dobrze prezentuje się Miss Foto Południa Nastolatek.