5 znaków, że dziewczyna Cię lubi

Czy ona cię lubi, czy po prostu jest dla ciebie miła? Jeśli kiedykolwiek zadawałeś sobie to pytanie, koniecznie przeczytaj ten artykuł. Poniżej przedstawiamy pięć wyraźnych znaków, że dziewczyna cię lubi.

Śmieje się z twoich dowcipów

Dziewczyny kochają zabawnych facetów. Jednak uważają też, że faceci, do których pałają sympatią, są zabawni. Z tego względu, jeśli dziewczyna śmieje się z twoich żartów, zazwyczaj jest to wyraźny znak, że cię lubi.

Pyta, czy masz dziewczynę

Jest to niemal żelazna zasada. Dziewczyna, która nie jest tobą zainteresowana, nie dba o to, czy masz dziewczynę, czy nie. Z kolei, jeśli o nią pyta, jest tobą zainteresowana. Inną wariacją tej sytuacji jest, gdy dziewczyna reaguje, mówiąc; jakie to dziwne, że jesteś singlem. A dlaczego mówi, że to „dziwne”? Dlatego, iż uważa, że jesteś atrakcyjny i chciałaby się umówić z kimś takim jak ty.

Utrzymuje kontakt wzrokowy

Dziewczyny, które nie są tobą zainteresowane, nie nawiązują kontaktu wzrokowego. Zwykle rozglądają się dookoła, z reguły po to, aby znaleźć ciekawszą osobę do rozmowy. Inaczej jest, jeśli dziewczyna wpatruje się w ciebie i wyraźnie słucha tego, co mówisz. Nie robi tego po to, aby cię nie urazić. Więc niezależnie od tego, czy jest to koleżanka z pracy, czy ktoś, kogo właśnie spotkałeś, jeśli naprawdę interesuje ją wszystko, co mówisz, zaproś ją na randkę.

Jej mowa ciała jest wyraźna i pozytywna

W znacznej większości przypadków jest tak, że im bardziej osoba jest skierowana do ciebie podczas interakcji, tym jej mowa ciała jest bardziej „pozytywna”. Czyli tym bardziej interesuje ją to, co mówisz i cała twoja osoba. Kiedy rozmawiasz z dziewczyną, ona prawie zawsze jest skierowana do ciebie. A w niejednym przypadku jest ustawiona idealnie naprzeciw ciebie. Jest to również jeden ze znaków, że cię lubi.

Inicjuje kontakt

Jeśli dziewczyna pierwsza nawiązuje z tobą kontakt, to nie robi tego po to, żeby być dla ciebie uprzejma. Naturalne jest to, że jedną z najłatwiejszych metod na pozbycie się kogoś ze swojego życia jest zerwanie kontaktu. Więc jeśli dziewczyna nawiązuje z tobą kontakt jako pierwsza, jest to definitywna oznaka, że cię lubi i chce, abyś zaprosił ją na randkę.