5 męskich cech, które podobają się kobietom!

Zastanawialiście się kiedyś, co sprawia, że niektórzy mężczyźni są atrakcyjni w oczach kobiet, a inni, mimo usilnych starań, nie? Dzisiaj jest ten moment, w którym obalamy mity. Poznaj 5 cech, które kobiety uwielbiają w mężczyznach.

Pewność siebie

Wydaje Ci się, że nie masz szans w porównaniu z właścicielem odjechanego BMW, wyrzeźbioną klatą i wypchanym portfelem? To stereotyp, który jest wśród mężczyzn powszechny. Wbrew pozorom kobiety nie szukają mężczyzn najbogatszych i najprzystojniejszych (chyba że jest to program rozrywkowy w telewizji). Kluczem do skradnięcia serca kobiety jest pewność siebie. Postawa typu: znam swoją wartość.

Szczerość

Nie ma nic gorszego, niż kłamczuch w związku. Chcesz iść na piwo z kolegami i planujesz wrócić nad ranem? Nie mydl ukochanej oczu, tylko powiedz wprost, że całą noc będziesz pić i grać w bilard. Uważasz, że coś jest nie w porządku? Powiedz o tym od razu. Wobec kobiety nie warto kłamać, bo ona szybko to odkryje, a wtedy robi się niemiło!

Odpowiedzialność

Dostajesz wypłatę i od razu biegniesz na zakupy? Uzupełniasz garderobę, gry, wydajesz pieniądze na pierdoły, a potem nie starcza Ci na rachunki? Błąd! Uwierz, że porządną laskę o wiele bardziej zniechęcą nieopłacone rachunki, niż koszula z zeszłego sezonu.

Samodzielność

Ten punkt wynika niejako z powyższego. Kobiety od wieków pracują, prowadzą dom, a przy tym potrafią o siebie zadbać. Nic dziwnego więc, że szukają kogoś, kto im dorówna. Kogoś, w kim będą miały oparcie. Facet, który na siebie nie zarabia i który nie dokłada się do ogniska domowego (nawet jeśli to tylko współdzielenie mieszkania), to tragedia. Zresztą tak samo jest w drugą stronę. Nikt nie chce ani partnera, ani partnerki – pasożyta.

Dodatkowo trzeba umieć o siebie zadbać. Pokaż jej, że ogarniasz życie. To jest sexy!

Poczucie humoru

Kwestia poczucia humoru nie oznacza, że mężczyzna powinien sypać żartami z rękawa i nigdy nie utrzymywać powagi. Nie. Poczucie humoru to przede wszystkim dystans, umiejętność dostrzegania pozytywnych stron w życiu i śmianie się z zabawnych wydarzeń, które towarzyszą nam w codziennym życiu.

Jeśli nie uważasz siebie za żartownisia – nic straconego. Jak już wspominaliśmy, nie chodzi o to, by błaznować w towarzystwie i wiecznie zabawiać partnerkę głupimi tekstami, ale o to właśnie, by mieć dystans.